payroll360

menu

Rekrutacja specjalistów

Payroll HR

Zespół payroll 360 dzięki zdobytemu doświadczeniu i specjalizowaniu się w działaniach kadrowo-płacowych, jest w stanie znaleźć dla swoich Klientów najbardziej odpowiednie osoby na stanowiska kadrowo-płacowe. W przeprowadzanych działaniach rekrutacyjnych korzystamy z autorskiego zbioru pytań teoretycznych oraz zadań praktycznych, które sprawdzają w możliwie jak najlepszy sposób kompetencje i umiejętności kandydatów w celu dopasowania ich do potrzeb naszych Klientów.

 

Kontakt z naszymi specjalistami

 

Kiedy skorzystać z payroll HR?

  • Nie możesz znaleźć odpowiedniego pracownika działu kadr i płac?
  • Twoja wiedza z zakresu kadr i płac nie jest wystarczająca do oceny kandydata?
  • Twój pracownik idzie: na emeryturę / urlop rodzicielski / musisz go zastąpić długoterminowo?
  • Borykasz się z dużą rotacją pracowników w tym dziale?
  • Nie jesteś usatysfakcjonowany obecnym personelem?
  • Nie masz czasu na przeprowadzenie samodzielnie rekrutacji do działu kadrowo-płacowego?

W ramach usługi payroll HR oferujemy 2 podstawowe modele działań:

Rekrutacja specjalistów Kadr i Płac – zatrudnienie przez Klienta (wewnętrzne)

Klient decydując się na tą formę współpracy z payroll360 otrzyma: analizę stanowiska pracy pod kątem wymaganych kompetencji, wyselekcjonowanych i sprawdzonych kandydatów z bazy wewnętrznej payroll360 oraz przeprowadzonej kampanii rekrutacyjnej. Oferujemy szeroki wachlarz modeli kampanii rekrutacyjnych, o których można więcej przeczytać tutaj: rekrutacja i selekcja 

 

Rekrutacja specjalistów Kadr i Płac – zatrudnienie przez payroll360 (zewnętrzne)

Po przeprowadzonej analizie wymaganych kompetencji na stanowisku pracy, do Klienta zostaje oddelegowany do pracy specjalista zatrudniony przez payroll360.  Dzięki tej formule mamy stały kontakt ze specjalistą służąc mu dodatkowym wsparciem merytorycznym i technicznym. 

 

Modele współpracy każdorazowo dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta.

 

Zamknij

Zamknij

TUV NORD Polska Sp. z.o.o.
Logowanie do Portalu pracowniczego

Od 25 maja 2018 r. wszystkie podmioty przetwarzające dane osobowe, zobowiązane są do stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Rozporządzenie ogólne o ochronie danych, zwane dalej: RODO). Ponieważ bezpieczeństwo Pani/Pana danych osobowych jest dla nas priorytetem, zaktualizowaliśmy nasze zapisy o ochronie danych osobowych w celu dostosowania ich do RODO, aby móc w pełni chronić prywatność naszych klientów, wykorzystywać ich dane wyłącznie we właściwy sposób oraz zapewnić im możliwość dalszego korzystania z naszych usług na takich samych zasadach jak dotychczas. Szczegółowe informacje na temat sposobu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach z tym związanych znajdzie Pani/Pan w naszej Polityce prywatności.

Zgadzam się