payroll360

menu

O nas

Poznaj nas bliżej

Payroll360 to projekt stworzony i od ponad 17 lat konsekwentnie realizowany przez zespół specjalistów i ekspertów w zakresie administracji kadr i płac oraz outsourcingu zatrudnienia. Jesteśmy dumni, że dzięki wspólnie podejmowanym staraniom udało się nam wypracować własną kulturę organizacyjną w naszym przedsiębiorstwie. Bogate doświadczenie jakim dysponujemy, wsparte nowoczesną technologią, pozwala nam zaoferować najbardziej efektywne i optymalne rozwiązania, starannie dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Wdrożone systemy zarządzania jakością i bezpieczeństwa informacji zgodne z normami ISO 9001 oraz ISO 27001, stanowią najlepszą gwarancję rzetelnie wykonywanych przez nas zobowiązań, a otrzymane certyfikaty są doskonałą rekomendacją dla sposobu prowadzonej przez nas działalności.

Zamknij

Doświadczenie

Teoretyczną wiedzę wzbogaciliśmy o praktykę – przez wiele lat zgłębialiśmy procesy wdrażania usług outsourcingu kadrowo-płacowego (payroll), oraz usług związanych z outsourcingiem zatrudnienia dla szerokiej grupy klientów z branży produkcyjnej, usługowej i handlowej. Opierając się na dotychczasowym doświadczeniu możemy zaproponować rozwiązania uwzględniające specyfikę działalności każdego Klienta. 

Sprawdź jak pracujemy

Wdrożenia, które przeprowadzaliśmy wymagały od nas wykorzystania odmiennych umiejętności. Dbając o poufność i bezpieczeństwo danych, jesteśmy w stanie sprawnie wdrożyć system obsługi, a także rozwiązać problemy komunikacyjne naszych Klientów. Więcej o naszej pracy przeczytasz w case study.

Pobierz darmowe case study

Certyfikaty

Kolejnym atutem wyróżniającym payroll360 jest wdrożony zintegrowany system zarządzania jakością i bezpieczeństwem informacji zgodny z normami ISO 9001 oraz ISO 27001, który gwarantuje wysoki standard świadczonych usług.

Działanie zgodnie z tymi standardami zapewniło nam Certyfikat Jakość Roku 2016 w kategorii usługa za outsourcing kadr i płac, a także zdobycie innych certyfikatów świadczących o naszej rzetelności.

Zobacz nasze certyfikaty: 

 

 

W listopadzie 2018 roku payroll360 został laureatem nagrody Małopolski Dąb 2018
przyznanej za wysoki standard świadczonych usług.

 

Kontakt

Współczesne technologie umożliwiają świadczenie usług outsourcingowych w oparciu o platformy on-line, jednak bezpośredni kontakt z naszymi Klientami daje nam znacznie więcej możliwości wpływania na jakość obsługi. Dla bardziej wyrafinowanych wariantów współpracy proponujemy usługę otwarcia biura on-site u Klienta w dowolnej części Polski.

Szukasz rozwiązania ? Skontaktuj się z nami.

 

Pozwól nam zaopiekować się Twoją firmą

 

Dzielimy się wiedzą:

 

       

Wiedzą dzielimy się nie tylko w naszych artykułach, prezentacjach i prowadzonych przez nas profilach w mediach społecznościowych. Wypowiedzi naszego zespołu pojawiają się także w mediach, opublikowane zostały na łamach „Gazety Finansowej”. Osoby zainteresowane wypowiedziami specjalistów payroll360 zachęcamy do kontaktu. 

Payroll360 w liczbach

Zamknij

Zamknij

TUV NORD Polska Sp. z.o.o.
Logowanie do Portalu pracowniczego

Od 25 maja 2018 r. wszystkie podmioty przetwarzające dane osobowe, zobowiązane są do stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Rozporządzenie ogólne o ochronie danych, zwane dalej: RODO). Ponieważ bezpieczeństwo Pani/Pana danych osobowych jest dla nas priorytetem, zaktualizowaliśmy nasze zapisy o ochronie danych osobowych w celu dostosowania ich do RODO, aby móc w pełni chronić prywatność naszych klientów, wykorzystywać ich dane wyłącznie we właściwy sposób oraz zapewnić im możliwość dalszego korzystania z naszych usług na takich samych zasadach jak dotychczas. Szczegółowe informacje na temat sposobu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach z tym związanych znajdzie Pani/Pan w naszej Polityce prywatności.

Zgadzam się